Домой Дети Повышение квалификации украинских учителей

Повышение квалификации украинских учителей

52
0

Професія вчитель вимагає регулярного підвищення рівня своїх знань, відвідування різних семінарів, курсів підвищення кваліфікації та інших форм отримання нової інформації. Запорукою якісної освіти в Україні є постійне професійне зростання вчителя. На сайті https://naurok.com.ua/upgrade представлена велика кількість матеріалів, які нададуть допомогу в створенні ефективного процесу підвищення кваліфікації.

Компанія «На урок» пропонує увазі своїх клієнтів курси підвищення кваліфікації вчителів за різними напрямками, вибрати які можна на головній сторінці її офіційного сайту. Серед напрямків курсів представлені наступні напрямки: предметне навчання, проектне навчання, робота школи, Психологія, наскрізні навички, медіаграмотність, інтегроване навчання, креативне мислення, критичне мислення та багато інших. Відвідавши сайт, можна завантажити весь список тем, або ознайомитися з планом проведення курсів в 2020 році. Крім цього, відвідувачі сайту можуть стати активними учасниками вебінарів, які заплановані і будуть проведені найближчим часом. Також педагоги мають можливість зареєструватися на сайті і стати повноцінним учасником конференцій, найближча з яких запланована на середину маару, її тема: інтернет-ресурси в навчальному процесі.

Підвищити свою кваліфікацію, вчителі українських шкіл можуть в максимально зручному для себе форматі, переглядаючи прямі трансляції занять і записи онлайн-заходів. Вебінари, курси, конференції та всі заходи освітнього плану, що проводяться на сайті компанії «на урок» проводяться справжніми експертами в галузі освіти, кращими практиками України. Кожен користувач сайту, сам робить вибір тим, які викликають у нього максимальний інтерес. Учитель сам вибирає напрямок свого професійного розвитку.

На сайті https://naurok.com.ua/upgrade кожен педагог почерпне для себе корисну інформацію, підвищить свою кваліфікацію і знайде нові корисні і цінні знання, необхідні для якісного ведення своєї професійної діяльності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь